Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

Nejsme a ani netoužíme být komerčním chovem (velkochovem), kde se chovní jedinci střídají jak na běžícím páse a po skončení chovnosti opouštějí chovatelskou stanici, aby bylo místo pro mladé ...
Naši chrtíci jsou pro nás především psí kamarádi a členové rodiny, kde mají své místečko po celý svůj život. Chov máme jen jako zájmovou činnost, kde prioritou je zdraví a pohoda našich pesanů. Lásku a péči nám vracejí svou milou povahou, oddaností a neopakovatelnými zážitky ve všedních dnech, na výstavách, dostizích, coursingu a v neposlední řadě i svými potomky :) Za "pár let chovu", kdy s námi doma žijí  3 generace, jsme odchovali a zároveň jsme vlastníky nejúspěšnější chovné fenky v Evropě Earleen, která v roce 2015 byla druhou nejrychlejší fenkou Evropy a zároveň je držitelkou všech mezinárodních i českých dostihových i výstavních titulů, a zároveň je první fenkou kterou zdobí titul Německý šampion krásy.. Její bráška Esserino je vice-mistr Evropy v coursingu 2014 a v roce 2016 získal opět v obrovské konkurenci bronzovou medaili. Také je držitel všech mezinárodních a českých titulů. Atiya holčička z našeho prvního vrhu je mimo šampionátů krásy též Mistryní Evropy v coursingu 2013, v roce 2014 obsadila na ME v Itálii nádherné 7. místo a je dostihovou i coursingovou šampionkou klubu KCHCH. Duchessa je šampionkou krásy mnoha zemí včetně San Marina, coursingovou vítězkou , špičkovou dostihovou fenkou a Mezinárodní Šampionkou KRÁSY a VÝKONU  + MEZINÁRODNÍ ŠAMPIONKOU KRÁSY.
ZDRAVÍ a SPOKOJENOST CHRTÍKŮ JE PRO NÁS PRIORITOU
ostatní je jen třešínkou na dortě ..... 
Naše odchovy ve valné většině pochází z promyšlených zahraničních krytí nebo jsou po plemenících, kteří ze zahraničního spojení pochází. Štěňátka z naší chovatelské stanice dělají radost nejenom nám, ale i majitelům  zde v Čechách, na Moravě, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, Estonsku, Finsku, Dánsku, slunném řeckém ostrově Rodosu a v Itálii.
Naše chovatelské stránky se datují od roku 2008. V jejich historii naleznete především mnoho fotografií, informace o našich psech i odchovech, výsledky a fakta, které lze ověřit, namísto krásného slovíčkaření a dobarvování nepodložených "CHOVATELSKÝCH POHÁDEK".....  :)
Pokud vás chrtík oslovil, doufáme, že naše činnost bude pro vás inspirací a případně se společně setkáme na jedné z mnoha kynologických akcí v brzké době :)

TOPlist