Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

MALES USED IN OUR BREEDING "Annaperla" since 2009
                                     Plemeníci použiti v našem chovu "Annaperla" od roku 2009

FERRINO Annaperla  MultiCh., Grand Ch.

BASTIEN Brai Chmelnicki  (CZ/imp. Slovakia)

QUIRINUS Pustynny Wiatr  (Poland/imp. CZ) -  C.I.B., C.I.B.P, CZ Beauty and Performance Ch. Coursing Winner ..
v naší chs. působí Quirinkova importovaná dcerka z Belgie SARAFINA Cana Del Vento, která na první výstavě v 9 měsících získala čekatelství na junior šampiona ČR CAJC a navíc se stala nejkrásnějším juniorem v plemeni. Synka Whisper Go Annaperla máme ve spoluvlasnictví jako naději pro naší chovatelskou budoucnost. Quirinkovi děti působí v chovu v ČR, Polsku, Norsku, Rakousku, Německu, Kanadě, Itálii, Belgii, Řecku, Uruguay, Maďarsku, Švýcarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

NEW MASCALZONE VENETO of Devils Pigeons  (Belgium/imp. Italy) -  C.I.B., C.I.B.P, C.I.C. jeho dcera Ch. Osella působí v chs. v Itálii a synek Ozzy je chovným psem u nás v ČR. Synek Junior Ch. Opus Magnum měl slibnou výstavní a chovnou budoucnost v ruské chs., kterou ukončila tragická nehoda :(

• VICTOR All´Italica  (Poland) - C.I.B, ME EU Winner´07, ME EU Junior Winner´06, PL Winner´´07-´08-´09-´10, Ch. 
v naší chs. působí Victorova výstavně velmi úspěšná dcerka NEELA Annaperla, která výstavní karieru započala na světové výstavě v Německu kde získala ocenění Nejkrásnější dorost v plemeni Světové výstavy ´17 dále je StředoEvropskou Junior Vítězkou ´18 a šampionkou krásy. Dcera JCh. a Ch. Nerys působí v tatínkově chs. All´italica a Rakouská Vítězka Krásy a Výkonu, JCh. Noreen v rakouské chs. Von Neo Abakan.

• HUGO BOSS Du Domaine De Chanteloup  (France /imp. Poland) -  Junior Ch. 

• ESSERINO Annaperla  C.I.B, C.I.B.P, C.I.C, FCI EU LC Vice Ch´14, FCI EU LC Vice-vice Ch´16 
Esserinkovi potomci se narodili v 8 zemích Evropy (Švédsku, Finsku, Rakousku, Německu, Polsku Slovinsku, Ukrajině a ČR) v 11 chovatelských stanicích

 Vertragus GREYWIND  (Italy) -  C.I.B, C.I.B.P, CIC, LC Ch., Ch. jeho dcera MultiCh. Beauty & Performance, CIB, CIC, CIBP, Racing MultiCh. World Racing vice Ch.´19, European Racing vice Ch.´18 KERSEE Annaperla je momentálně našim nejúspěšnějším chrtíkem. Kersee je držitelkou mnoha dostihových dráhových rekordů a na mezinárodních výstavách se mnohokrát umístila na předních místech BIG sk. X., zároveň je vítězkou Speciální výstavy chrtů a ns Světové, Evropské, Středoevropské a speciální výstavě vždy v obrovské konkurenci chrtíků získala známku "Výborná". To že dobrá krev nelže dokázala Kerseee mnohonásobně nejen špičkovými výsledky na výstavách a dostizích, ale především svou absolutní spolehlivostí na dráze, vyrovnanou povahou a nadšením :) Kersee ve 3 letech věku měla svůj první vrh o rekordním počtu 7 štěňátek, kteří dělají radost svým páníčkům ve Švýcarsku, Chorvatsku, Uruguay, Slovensku, Maďarsku a na Moravě.
Dcera Keira působí v Estonské chs., syn Kers je chovným psem v Itálii a Kortney působí v naší chs a je ve spoluvlastnictví.

• NARIO SACRAMENTO Is Noveles  (Lithuania /imp. Poland) - FCI Central EU W´14, National W., Ch.
Náriova dcera MultiCh., CIB & Euro Sighthound Winner´17 IMONEE Annaperla a výstavně velmi úspěšná vnučka NEELA Annaperla působí v naší chs.

• Dark Legend´s CREDO  (Germany) - C.I.B, C.I.B.P, LC Ch., Ch. jeho dcera HICKORY Annaperla je zakladatelkou chs. von Waldštein a syn Hawk je úspěšným dostihovým a coursingovým závodníkem a chovným psem v ČR.

 CIRILLO Tileco  (CZ) - C.I.B, FCI Central EU W´14, National W., Ch. jeho dcera Evropská naděje Giulietta působí v chs. Assetto Corse a Giorgina patří mezi nejúspěšnější coursingové závodnice a v Evropském TOP žebříčku si dlohou dobu drží 1. místo, navíc s oficiální výškou 33cm

 Fiefoerniek´s FEEL THE GROOVE  (Netherlands) v naší chs. působí jeho dcera EARLEEN Annaperla , syn ESSERINO Annaperla  a vnučka KERSEE Annaperla, patří mezi nejúspěšnější výstavní, dostihové a coursingové chrtíky Evropy, jsou trojnásobní mezinárodní šampioni CIB, CIBP, CIC a všichni se pyšní titulem Vice Mistr Evropy v dostizích či coursingu, Kersee je navíc Dostihovou Vice Mistryní Světa a držitelkou Čestného uznání od ČMKU za vynikající výsledky a skvělou reprezentaci ČR!  Syn EDUCATO je chovným psem v Německu , velmi úspěšný na výstavách , dostizích a coursingu, též trojnásobný mezinárodní šampion CIB, CIBP, CIC. Další synek  EARL působí jako chovný pes v Itálii

• Vertragus ZEFIRO  (Italy) - C.I.B, C.I.B.P, C.I.C, FCI EU LC Ch.´10, FCI EU LC ViceCh.´08 -´09 Zefirova dcera MultiCh. CIB, CIBP & Coursing Winner and Racing Ch. DUCHESSA Annaperla působila a stále dělá radost v naší chs. V této linii u nás pokračují Zefirova vnučka IMONEE, pravnučka NEELA a prapra vnouček Whisper Go Annaperla.

• DIO DIESEL Bugsy (CZ) -  C.I.B, FCI EU LC ViceCh.´10, LC Winner, RC Winner

• JO-AKIM z Kopfsteinu (CZ) - C.I.B, FCI EU LC ViceCh.´10, LC Winner, RC Winner

• FËANOR Gil-Endor  (CZ( Feanorova dcera MultiCh. & European Coursing Ch.´13 ATIYA ASMA Annaperla působila a stále žije v naší chs., její děti Ferrino, Freyr, Hickory, Hawk a vnoučátka jsou úspěšní a působí dále v chovu.

TOPlist