Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

         Na fotky, ale i informace o všech našich odchovaných štěňátkách se můžete podívat na stránce
                                                   
~♥~ Naše odchovy :: LITTERS ~♥~
                                                       
                                                      

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
                
Puppies available  >>>   štěňátka k  zadání >>>

Vrh "U" příšel na svět v rekordním počtu 7 nádherných zdravých štěňátek 12.03.2019, v rekordním čase 2 hodiny a 10 minut, naprosto bez problémů 63 den po krytí.

Všechna mimi jsou perspektivní s naprosto nepříbuzným rodokmenem.
Kersee je velmi pečlivá a starostlivá maminka s dostatkem mlíčka pro všechna mimi


6.28h isabell klučík, 187g - UNICO POWER (zadaný do Švýcarska/reserved)
6.50h modrá holčička 199g - ULTRA GINETTA (zůstává v chs./stays by us)
7.05h modrá holčička 180g - UNISS (zadaná do Maďarska/ reserved)
7.30h modrý klučík 198g - ULTRASONIC 
(předběžně zadaný/pre-reserved)
7.50h modrý klučík 194g - ULTRACHIC (předběžně zadaný/ pre-reserved)
8.00h modrý klučík 200g - UZZANO (zadaný do Chorvatska/ reserved)
8.40h modrý klučík 204g - URBINO (zadaný na Slovensko/ reserved)

Status:
AVAILABLE - puppy is disponible for sale
PRE-RESERVED - there is someone interested about this puppy, but has not yet paid a deposit
RESERVED - reservation made after payment of a deposit

 

RODOKMEN "U" MIMINEK ZDE :: "U" LITTER PEDIGRE

  Koeficient příbuznosti pro 6  generací: 0%
 Inbreeding coefficient for litter is 0% ( calculated for 6 generations)

Kompletní DNA testy a zdravotní certifikáty jsou volně k nahlédnutí na domácí stránce rodičů.
Oba rodiče jsou držitelé mnoha prestižních titulů krásy a výkonu, včetně Mezinárodních a klubových titulů. Navíc jsou finalisté mistrovství Evropy v dostizích a coursingu z velké konkurence startujících chrtíků. Mamka je navíc druhou nejrychlejší fenkou Dostihového Mistrovství Světa 2018 a tomtéž roce excelovala ma mezinárodních výstavách specialně v Rakousku kdy v konkurenci 21 chrtíků zvítězila v plemeni ze třády pracovní a v závěrečný soutěžích byla zahraničními rozhodčími vybrána jako 2 nejkrásnější představitel ze všech plemen chrtů FCI. sk. X.- BIG II.. Kersee je první chrtík z ČR, kterého zdobí titul Dostihový Vítěz Krásy a Výkonu Rakouska, je prvním dostihovým chrtíkem ČR, který má potvrzen titul Šampion krásy Rakouska a navíc je držitelkou dráhových rekordů.

Otec: CIB, CIBP, Ch. krásy a výkonu ČR, Coursingový Ch. ČR, Ch CZ, PL, Mistrovství Evropy 2017 v coursingu 5. místo (z 31 startujících) 
QUIRINUS Pustynny Wiatr

Matka: CIB, CIBP, CIC, Dostihová Vice-Mistryně Světa´18, Dostihová Ch.ČR, Pracovní Ch ČR, Ch. Krásy a výkonu ČR, Ch. krásy ČR, AT, SK PL , Držitelka dostihových rekordů atd, atd. KERSEEAnnaperla

 

 
 

        

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
                
Planned puppies >>>   Plánovaná štěňátka >>>

NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK VRH "V" OČEKÁVÁME V POLOVINĚ KVĚTNA 2019 ...
Maminkou bude naše Imonee 
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na italskychrtik@annaperla.cz

 

    
 

                  ````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
                           ~  Pro zájemce o naše štěňátko něco málo O NÁS  ~    
 Věnuji se výhradně chovu italských chrtíků - pro naši rodinu nejúžasnějšímu plemeni na světě, které je výjimečné svou inteligencí, něžnou, zábavnou, okouzlující, mazlivou povahou a milujícím srdíčkem :)

Všichni naši chrtíci mají vyrovnané, přátelské a sebevědomé povahy, žijí s námi v rodině a jsou součástí veškerého jejího dění. Rádi jim dopřáváme to co je těší a tím i rozvíjíme jejich přirozený talent pro lov a předvádění se  :) Pravidelně se účastníme dostihů a coursingů, jelikož tyto akce chrtíci milují nadevše.   Trénujeme "jen"  formou hry, pravidelných vycházek do přírody a následného lenošení doma či na zahradě :) 
Zastávám názor, že se srdcem opravdového "dostihového" sportovce
 se chrtík již musí narodit a spuštění na dráhu je pak pro něj opravdovým požitkem a odměnou !  V mezičase volna se s chutí jdeme "ukázat "  do výstavních kruhů doma i v zahraničí.
V roce 1989 jsem dokončila chovatelskou školu s veterinárním zaměřením a jelikož jsou stále nové a nové věci, které je dobré znát, ráda se účastním chovatelských seminářů, abych "srdeční hobby "  rozvíjela s nejlepším vědomím a svědomím .............................

Štěňátka z mé chovatelské stanice dělají radost nejen nám doma, ale i svým páníčkům zde v Čechách, na Moravě, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku, Rakousku, Rusku, Německu, Estonsku, Finsku, Dánsku, Belgii, slunném řeckém ostrově Rodosu, v Itálii, Polsku a USA.
Každý v
rh pečlivě plánuji a k chovu si vybírám pouze 100% zdravé, plnochrupé jedince s vynikající povahou, tmavým pigmentem a perfektní srstí.
Všichni chovní chrtíci v mé chs. mají DNA genetický profil (certifikát identity) + komplexní a pravidelné preventivní zdravotní vyšetření u specialistů na onemocnění pro chrtíky typická včetně DNA genetických
testů v akreditované veterinární genetické laboratoři UC Davis v Kalifornii, která jako jediná na světě tyto unikátní DNA testy pro chrtíky nabízí. Viz sosobní stránky našich chrtíků  .....
Štěňátka odchováváme s láskou a maximální péčí v rodinném kruhu a do nových domovů odchází socializovaná, plně samostatná, se základy čistotnosti (od 3 týdnů zvyklá "dělat svou potřebu" na absorbční podložku i noviny - když už se nekutálí ale pěkně "používají své nožičky" chodí na psí toaletu - Potty Patch a později ven), očkovaná, pravidelně preventivně odčervená, čipovaná špičkovým švýcarským mikročipem (DataMars Polymer) u něhož je registrace do Národního registru na jméno a adresu nového majitele zdarma, krmena absolutní špičkou v přírodních krmivech od Italského výrobce Farmina N&D a zvyklá na obojek.

 Nový majitel si od nás se štěňátkem odnáší balíček krmiva do začátku, deku navoněnou pachem maminky pro snadnější přechod miminka do nového prostředí,mezinárodní pas s potvrzením  pravidelného odčervení a řádné vakcinace dle věku štěňátka, kupní smlouvu a v případě zájmu přihlášku do našeho chovatelského Klubu Chovatelů Chrtů. Průkaz původu štěňátka je předán majiteli neprodleně po obdržení z plemenné knihy, případně zaslán doporučeně na jeho adresu. 
 Jsem ráda, když se naše odchovy prezentují na výstavách, coursingu či dostihovém ovále, protože můj chovatelský cíl je především odchovávat krásné, zdravé chrtíky s vyrovnanou přátelskou povahou a talentem po předcích pro sport tzv." pro KRÁSU a VÝKON" , ale prvořadé pro mne zůstává, aby štěňátko mělo láskyplný domov, kde se bude cítit dobře, bude spokojené a stane se pro svého majitele " právoplatným členem rodiny"  :) Účast mojich odchovů na výstavách a jiných aktivitách nevyžaduji, ale  velice vítám :)
Do budoucna nabízím možnost stálého kontaktu s majitelem štěňátka, pomoc a radu kdykoliv.....

Pokud jste se zamilovali do tohoto úžasného plemene, toužíte vlastnit nádherného, elegantního společníka a skvělého parťáka či máte chuť účastnit se výstav, dostihů,coursingu případně agility a máte zájem o štěňátko z mé chovatelské stanice NEVÁHEJTE mne nezávazně kontaktovat 

                        tel. +420 732 82 29 29 nebo e-mailem italskychrtik@annaperla.cz

                   NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA U NÁS JE SAMOZŘEJMOSTÍ A VÍTÁNA :))

                                                        

                      ~   A ještě trošku nejen z HISTORIE CHRTÍKA naleznete zde  ~
 

                                                                  
Na fotky, ale i informace o všech našich odchovaných štěňátkách se můžete podívat na stránce

                                               ~♥~ Naše odchovy :: LITTERS ~♥~


TOPlist