Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

Mladá Boleslav 12. 5. 2012

Posuzovala paní Ing. Hana Petrusová

 

PSI

Třída dorostu:

VN1, Nejlepší dorost – CARINO Annaperla (Dio Diesel Bugsy x Atiya Asma Annaperla)
                                                                                         chov. a maj. Helena Šebestová

VN2 – OÓRIN Gil-Endor (Bilbo Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
                                                                                           chov. a maj. Helena Podaná

VN3 – LEOS Feritte Bugsy (Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy)
                                                  chov. Eva Baxová, maj. Zdeňka Harantová

Třída mladých:

V1, CAJC, BOJ – QUIL ATEARA Stříbrný potok 
                              (American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok)
                                                                chov. Věra Slapničková, maj. Zdeňka Harantová

VD2 – MALLORN Gil-Endor (Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
                                                                         chov. Helena Podaná, maj. Marian Ciganik

Vyloučen – GILLBERTO Bohemia Skara (Mefisto Skarak x Penelope Bohemia Skara)
                                                                 chov. Radana Marešová, maj. Marcela Jeřábková.

Mezitřída:

V1, CAC – LEGOLAS Gil-Endor (Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor)
                                                                                                 chov. a maj. Helena Podaná

Třída otevřená:

V1, CAC – NATAN Stříbrný potok (American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok)
                                                                                              chov. Věra Slapničková, maj. Radana Jandová

V2, res. CAC – Cirillo Tileco (Il Cagnoilino Fernando x Afrodita Moravia Krystal)
                                                      chov. Zdeněk Barák, maj. Barbora Tvarogová

VD3 – KELEBORN Gil-Endor (Be Bop u Domaine de Chanteloup x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
                                                        chov. Helena Podaná, maj. Lucie Zapletalová

VD4 – RUFIANO RASPUTINO Angel Iggies (Dandy du Domaine de Chanteloup x Angel Iggies Chantelle)
                                                                                      chov. J. Voyager, maj. Radana Marešová

Třída vítězů:

V1, CAC, VSV, BOB – Talata DAVID (Italo dei Tre Anelli x Ophelia Talata)
                                                                   chov. R. Lysaker, maj. R. Lysaker + Markéta Uhlířová

V2, res. CAC – VITO Bohemia Skara (Xaver Skara x Xena Skarak)
                                                                    chov. Radana Marešová, maj. Iva Malá.

Třída čestná:

V1 – KEWIN Stříbrný potok (American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cloie Stříbrný potok)
                                                      chov. Věra Slapničková, maj. Zdeňka Harantová

Třída veteránů:

V1, BOV – BILBO Gil-Endor (František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides)
                                                     chov. a maj. Helena Podaná

 

FENY

Třída štěňat:

VN1, Nejlepší štěně + Nejlepší štěně SVCH – DUCHESSA Annaperla (Vertragus Zefiro x Perla Feritte Bugsy)
                                                                                                                                chov. a maj. Helena Šebestová

N2 – MERYLA Feritte Bugsy (Aldo Pustynny Wiatr x Lilliana Feritte Bugsy
                                                               chov. a maj. Eva Baxová

Třída dorostu:

VN1, Nejlepší dorost – KOKETA Feritte Bugsy (Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy)
                                                                                   chov. Eva Baxová, maj. Radana Jandová.

Třída mladých:

V1, CAJC – IRIS z Amálčiny zahrádky (American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cindy Bugsy)
                                                                               chov Jaroslava Janoušková, maj. Irena Kořínková

V2 – CASIOPEA Next Level (Quo Vadis King of Ivar x Ramada King of Ivar)
                                                                         chov. a maj. Iva Opělová

V3 – NIENOR Gil-Endor (Dark Legend´s Erlkonig x Fréawyn Gil-Endor)
                                               chov. Helena Podaná, maj. Jana Vokrouhlíková

VD4 – BONPARI Framon Bohemia (Ceysse Feritte Bugsy x Kiss Stříbrný potok)
                                                                      chov. a maj. Lucie Zapletalová

VD – NENYA Gil-Endor (Dark Legend´s Erlkonig x Fréawyn Gil-Endor)
                                                   chov. Helena Podaná, maj. Jakub Kartous

Vyloučena – GREJSI del Maestro Scalpellino (Biscotti King of Ivar x Dorka del Maestro Scalpellino)
                                                                                     chov. Vít Čech, maj. Petr Kuvík

Vyloučena – CHANNEL na Klínkách (Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách)
                                                                   chov. Marie Vacková, maj. Monika Robová

Mezitřída:

V1, CAC – LÚTHIEN Gil-Endor (Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor)
                                                                   chov. a maj. Helena Podaná

V2, R. CAC – FLORIANA na Klínkách (Leon Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok)
                                                                     chov. Marie Vacková, maj. Monika Robová

Třída otevřená:

V1, CAC – KHELED Gil-Endor (Be Bop u Domaine de Chanteloup x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
                                                                              chov. Helena Podaná, maj. Markéta Uhlířová

Třída vítězů:

V1, CAC, VSV – WASABI King of Ivar (Biscotti King of Ivar x Princess King of Ivar)
                                                                        chov. Iva Vaňková, maj. Iva Opělová.

V2, R. CAC – CHIQUITITI do Castelo de Alfaia (Creolo Style Diavolino´s x Super Trouper do Castelo de Alfaia)
                                                                                          chov. L. M. Castelo, maj. Markéta Uhlířová

VD3 – DANNILA Bohemia Skara (Mefisto Skarak x Patrizia Bohemia Skara)
                                                               chov. a maj. Radana Marešová

Třída čestná:

V1 – YASMINE YO Bohemia Skara (Mefisto Skarak x Rozinka Bohemia Skara)
                                                                     chov. a maj. Radana Marešová

Třída veteránů:

V1 – HOLLY di Branco Piccolo (Fiefoerniek´s Furioso x Vhilomena el Saghir)
                                                         chov. Helena Daňková, maj. Eva Baxová

TOPlist