Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

         Na fotky, ale i informace o všech našich odchovaných štěňátkách se můžete podívat na stránce
                                                   
~♥~ Naše odchovy :: LITTERS ~♥~
                                                       
                                                      

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
                
Puppies available  >>>   štěňátka k  zadání >>>
 

ŠTĚŇÁTEK, VRH " O" Annaperla

18.05.2024 jsme přivítali na svět krásná, zdravá miminka
 naší AIMEE, taťkou je CLASSIC EDITION Rosaneli 

3 klučíky a 3holčičky v modré a černé barvě 

RODOKMEN Annaperla "O" VRHU

OLIVIERO Annaperla - PŘEDBĚŽNĚ ZADANÝ do Finska
ODINO Annaperla
PŘEDBĚŽNĚ ZADANÝ
ORGANZA AnnaperlaPŘEDBĚŽNĚ ZADANÁ do Polska
ORIANO Annaperla 
ORNELLA Annaperla - 
ORIETTA Annaperla - 

Koeficient příbuznosti (Inbreeding) je 0,19% na 7 generací

Kontaktní údaje naší chs. naleznete ZDE.

že štěňátka vrh "O"  hodinu po narození


 

 

Status:
AVAILABLE - puppy is disponible for sale
PRE-RESERVED - there is someone interested about this puppy, but has not yet paid a deposit
PŘEDBĚŽNĚ ZADANÝ - na dané štěňátko není zaplacena záloha a může být stále k dispozici
RESERVED - reservation made after payment of a deposit
ZADANÝ - na štěńátko je již zaplacena záloha a je závazně zadané

 

        

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    
 

                  ````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
                           ~  Pro zájemce o naše štěňátko něco málo O NÁS  ~    
 Věnuji se výhradně chovu italských chrtíků - pro naši rodinu nejúžasnějšímu plemeni na světě, které je výjimečné svou inteligencí, něžnou, zábavnou, okouzlující, mazlivou povahou a milujícím srdíčkem :)

Všichni naši chrtíci mají vyrovnané, přátelské a sebevědomé povahy, žijí s námi v rodině a jsou součástí veškerého jejího dění. Rádi jim dopřáváme to co je těší a tím i rozvíjíme jejich přirozený talent pro lov a předvádění se  :) Pravidelně se účastníme dostihů a coursingů, jelikož tyto akce chrtíci milují nadevše.   Trénujeme "jen"  formou hry, pravidelných vycházek do přírody a následného lenošení doma či na zahradě :) 
Zastávám názor, že se srdcem opravdového "dostihového" sportovce
 se chrtík již musí narodit a spuštění na dráhu je pak pro něj opravdovým požitkem a odměnou !  V mezičase volna se s chutí jdeme "ukázat "  do výstavních kruhů doma i v zahraničí.
V roce 1989 jsem dokončila chovatelskou školu s veterinárním zaměřením a jelikož jsou stále nové a nové věci, které je dobré znát, ráda se účastním chovatelských seminářů, abych "srdeční hobby "  rozvíjela s nejlepším vědomím a svědomím .............................

Štěňátka z mé chovatelské stanice dělají radost nejen nám doma, ale i svým páníčkům zde v Čechách, na Moravě, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku, Rakousku, Rusku, Německu, Estonsku, Finsku, Dánsku, Belgii, slunném řeckém ostrově Rodosu, v Itálii, Polsku a USA.
Každý v
rh pečlivě plánuji a k chovu si vybírám pouze 100% zdravé, plnochrupé jedince s vynikající povahou, tmavým pigmentem a perfektní srstí.
Všichni chovní chrtíci v mé chs. mají DNA genetický profil (certifikát identity) + komplexní a pravidelné preventivní zdravotní vyšetření u specialistů na onemocnění pro chrtíky typická včetně DNA genetických
testů v akreditované veterinární genetické laboratoři UC Davis v Kalifornii, která jako jediná na světě tyto unikátní DNA testy pro chrtíky nabízí. Viz sosobní stránky našich chrtíků  .....
Štěňátka odchováváme s láskou a maximální péčí v rodinném kruhu a do nových domovů odchází socializovaná, plně samostatná, se základy čistotnosti (od 3 týdnů zvyklá "dělat svou potřebu" na absorbční podložku i noviny - když už se nekutálí ale pěkně "používají své nožičky" chodí na psí toaletu - Potty Patch a později ven), očkovaná, pravidelně preventivně odčervená, čipovaná špičkovým švýcarským mikročipem (DataMars Polymer) u něhož je registrace do Národního registru na jméno a adresu nového majitele zdarma, krmena absolutní špičkou v přírodních krmivech od Italského výrobce Farmina N&D a zvyklá na obojek.

 Nový majitel si od nás se štěňátkem odnáší balíček krmiva do začátku, deku navoněnou pachem maminky pro snadnější přechod miminka do nového prostředí,mezinárodní pas s potvrzením  pravidelného odčervení a řádné vakcinace dle věku štěňátka, kupní smlouvu a v případě zájmu přihlášku do našeho chovatelského Klubu Chovatelů Chrtů. Průkaz původu štěňátka je předán majiteli neprodleně po obdržení z plemenné knihy, případně zaslán doporučeně na jeho adresu. 
 Jsem ráda, když se naše odchovy prezentují na výstavách, coursingu či dostihovém ovále, protože můj chovatelský cíl je především odchovávat krásné, zdravé chrtíky s vyrovnanou přátelskou povahou a talentem po předcích pro sport tzv." pro KRÁSU a VÝKON" , ale prvořadé pro mne zůstává, aby štěňátko mělo láskyplný domov, kde se bude cítit dobře, bude spokojené a stane se pro svého majitele " právoplatným členem rodiny"  :) Účast mojich odchovů na výstavách a jiných aktivitách nevyžaduji, ale  velice vítám :)
Do budoucna nabízím možnost stálého kontaktu s majitelem štěňátka, pomoc a radu kdykoliv.....

Pokud jste se zamilovali do tohoto úžasného plemene, toužíte vlastnit nádherného, elegantního společníka a skvělého parťáka či máte chuť účastnit se výstav, dostihů,coursingu případně agility a máte zájem o štěňátko z mé chovatelské stanice NEVÁHEJTE mne nezávazně kontaktovat 

                        tel. +420 732 82 29 29 nebo e-mailem italskychrtik@annaperla.cz

                   NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA U NÁS JE SAMOZŘEJMOSTÍ A VÍTÁNA :))

                                                        

                      ~   A ještě trošku nejen z HISTORIE CHRTÍKA naleznete zde  ~
 

                                                                  
Na fotky, ale i informace o všech našich odchovaných štěňátkách se můžete podívat na stránce

                                               ~♥~ Naše odchovy :: LITTERS ~♥~