Italský Chrtík ♥ Italian Sighthound ♥ Piccolo Levriero Italiano

MALES USED IN OUR BREEDING "Annaperla" since 2009
        Plemeníci použiti v našem chovu "Annaperla" od roku 2009

•  HADES Il Angelico Dono (Hungary/ imported to the CZ)

•  Stakkato FERGUS (Russia/ imported to the CZ)

•  IGNACIO OSVALDO Le Doue (Austria)

•  WHISPER GO Annaperla - Specialty Show Winner 2021 + BIS III. from Italian sighthound specialist Arnaldo Cotugno , Sighthound Club Winner 2021, 3x BOS, CACIB

• Arceum´s ALVARELLO (Sweden) - SE Beauty Champion, FCI CACIL Coursing licence

• Dragonhunter ONE STEP AT A TIME  (Estonia/ imported to the Italy)

 DUCATI Van De Bruinbrand  (Netherlands) - NL Beauty Ch.,NL Lure Coursing Ch., NL Show Top Hond 2014, 2015
                                                                                   NL Coursing Top Hond 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 & 2019

• CLASSIC EDITION Rosanelli  (CZ) - FCI CACIL Racing/ coursing licence

• Octavianus Titus Imperator  (Italy)   Racing/ coursing licence

• Kurnous HERMES  (Finland) - FI Beauty Ch., FI Lure Coursing Ch., SMM 2016

FERRINO Annaperla  MultiCh., Grand Ch.

BASTIEN Brai Chmelnicki  (CZ/imp. to the Slovakia)

QUIRINUS Pustynny Wiatr  (Poland/imp. to the CZ) -  C.I.B., C.I.B.P, CZ Beauty and Performance Ch. Coursing Winner atd. atd. ....
v naší chs. působí Quirinkova importovaná dcerka z Belgie SARAFINA Cana Del Vento, která na první výstavě v 9 měsících získala čekatelství na junior šampiona ČR CAJC a navíc se stala nejkrásnějším juniorem v plemeni. Synka Whisper Go Annaperla máme ve spoluvlasnictví jako naději pro naší chovatelskou budoucnost. Quirinkovi děti působí v chovu v ČR, Polsku, Norsku, Rakousku, Německu, Kanadě, Itálii, Belgii, Řecku, Uruguay, Maďarsku, Švýcarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

NEW MASCALZONE VENETO of Devils Pigeons  (Belgium/imp. to the Italy) -  C.I.B., C.I.B.P, C.I.C. MultiCh.
Jeho dcera CIB, Ch., CAE-1, JuniorCh. Osella působí v chs. v Itálii a na Evropské výstavě psů ´19 v Rakousku získala v obrovské konkurenci feneček z věhlasných Evropských chs. ocenění "Výborná 4". Synek Ozzy je chovným psem u nás v ČR. Synek Junior Ch. Opus Magnum měl slibnou výstavní a chovnou budoucnost v ruské chs., kterou bohužel ukončila tragická nehoda :(

 VICTOR All´Italica  (Poland) - C.I.B, ME EU Winner´07, ME EU Junior Winner´06, PL Winner ´07-´08-´09-´10, Ch. 
v naší chs. působí Victorova výstavně velmi úspěšná dcerka NEELA Annaperla, která výstavní karieru započala na světové výstavě v Německu kde získala ocenění Nejkrásnější dorost v plemeni Světové výstavy ´17 dále je StředoEvropskou Junior Vítězkou ´18 a šampionkou krásy. JCh., Ch a GrandCh. Nerys získala na Evropské výstavě psů ´18 ocenění výborná 4 z početné konkurence fenek v mezitřídě a je pro mne velkou ctí, že působí v tatínkově chs. All´italica. Rakouská Vítězka Krásy a Výkonu ´19, JCh. Noreen působí v rakouské chs. Von Neo Abakan.

• HUGO BOSS Du Domaine De Chanteloup  (France /imp. to the Poland) -  Junior Ch. 

• ESSERINO Annaperla  C.I.B, C.I.B.P, C.I.C, FCI EU LC Vice Ch´14, FCI EU LC Vice-vice Ch´16 
Esserinkovi potomci se narodili v 8 zemích Evropy (Švédsku, Finsku, Rakousku, Německu, Polsku Slovinsku, Ukrajině a ČR) v 11 chovatelských stanicích

 Vertragus GREYWIND  (Italy) -  C.I.B, C.I.B.P, CIC, LC Ch., Ch. 
Greywindova dcera MultiCh. Beauty & Performance, CIB, CIC, CIBP, Racing MultiCh. World Racing vice Ch.´19, European Racing vice Ch.´18 KERSEE Annaperla působí v naší chs. a momentálně je našim komplexně nejúspěšnějším chrtíkem. Kersee je držitelkou mnoha dostihových dráhových rekordů doma i v zahraničí, Dostihovou šampionkou ČR, Grand Prix vítězkou a historicky prvním českým chrtíkem, kterého zdobí titul šampiona krásy Rakouska a dostihového šampiona Rakouska!  Na mezinárodních výstavách v Rakousku a ČR se mnohokrát umístila na předních místech BIG sk. X., zároveň je vítězkou Speciální výstavy chrtů a na Světové, Evropské, Středoevropské a speciální výstavě vždy v obrovské konkurenci chrtíků získala známku "Výborná". To že dobrá krev nelže dokázala Kersee mnohonásobně nejen špičkovými výsledky na výstavách a dostizích, ale především svou absolutní spolehlivostí na dráze, vyrovnanou povahou, nadšením a speciálně poslušností, kterou zvládá bravurně i bez výcviku obedience :) Kersee ve 3 letech věku měla svůj první vrh o rekordním počtu 7 štěňátek, kteří dělají radost svým páníčkům ve Švýcarsku, Chorvatsku, Uruguay, Slovensku, Maďarsku a na Moravě.
Dcera Balltský Junior Vítěz´16 Keira získala na Evropské výstavě ´18 známku "výborná",  působí v Estonské chs., syn Kers je chovným psem v Itálii a Kortney působí v naší chs a je ve spoluvlastnictví.

• NARIO SACRAMENTO Is Noveles  (Lithuania /imp.to the Poland) - FCI Central EU W´14, National W., Ch.
Nariova dcera MultiCh., CIB & Euro Sighthound Winner´17 IMONEE Annaperla a výstavně velmi úspěšná vnučka NEELA Annaperla působí v naší chs.

• Dark Legend´s CREDO  (Germany) - C.I.B, C.I.B.P, LC Ch., Ch.
Dcera HICKORY Annaperla je zakladatelkou chs. von Waldštein a syn Hawk je úspěšným dostihovým a coursingovým závodníkem a chovným psem v ČR.

 CIRILLO Tileco  (CZ) - C.I.B, FCI Central EU W´14, National W., Ch.
Jeho dcera Evropská naděje Giulietta působí v chs. Assetto Corse. CIC a mnohonásobná coursingová mistryně Giorgina patří mezi nejúspěšnější coursingové závodnice, má  oficiální výšku 33cm a v Evropském coursingovém TOP žebříčku si několik závodních sezon drží 1. místo!

 Fiefoerniek´s FEEL THE GROOVE  (Netherlands)
V naší chs. působí jeho dcera EARLEEN Annaperla , syn ESSERINO Annaperla  a vnučka KERSEE Annaperla, patří mezi komplexně nejúspěšnější chrtíky Evropy, jsou trojnásobní mezinárodní šampioni CIB, CIBP, CIC a všichni se pyšní titulem Vice Mistr Evropy v dostizích či coursingu, Kersee je navíc Dostihovou Vice Mistryní Světa a držitelkou Čestného uznání od ČMKU za vynikající výsledky a špičkovou reprezentaci ČR!  Syn EDUCATO je chovným psem v Německu , velmi úspěšný na výstavách , dostizích a coursingu, též trojnásobný mezinárodní šampion CIB, CIBP, CIC. Další synek  EARL působí jako chovný pes v Itálii

• Vertragus ZEFIRO  (Italy) - C.I.B, C.I.B.P, C.I.C, FCI EU LC Ch.´10, FCI EU LC ViceCh.´08 -´09
Zefirova dcera MultiCh. CIB, CIBP & Coursing Winner and Racing Ch. DUCHESSA Annaperla působila a stále dělá radost v naší chs. V této linii u nás pokračují Zefirova vnučka IMONEE, pravnučka NEELA a prapra vnouček Whisper Go Annaperla.

• DIO DIESEL Bugsy (CZ) -  C.I.B, FCI EU LC ViceCh.´10, LC Winner, Racing Winner

 JO-AKIM z Kopfsteinu (CZ) - C.I.B, FCI EU LC ViceCh.´10, LC Winner, Racing Winner

 FËANOR Gil-Endor  (CZ)
Feanorova dcera MultiCh. & European Coursing Ch.´13 ATIYA ASMA Annaperla působila a stále žije v naší chs., Atiya je historicky první chrtík, který se pyšní titulem Coursingový Mistr Evropy a navícna tomto mistrovství v Německu získala nejvyšší bodové ohodnocení ze všech 57 chrtíků na startu!Její děti Ferrino, Freyr, Hickory, Hawk a vnoučátka jsou též úspěšní a působí dále v chovu.